Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

Зустрічайте Quantum – флагманську модель терморегуляторів SALUS

Назад

В цій статті ми розповімо про новий флагманський терморегулятор Quantum від SALUS — його можливості, переваги та для яких потреб він підійде. 

Все більше людей дбають про безпеку, комфорт свого будинку, а також про навколишнє середовище. Окрім функціональності, для наших користувачів також важливий зовнішний вигляд — автоматика повинна ідеально вписуватися в сучасний інтер’єр. Саме тому ми в SALUS Controls розробили Quantum — унікальний терморегулятор, який є гордістю всієї компанії.

Переваги

Quantum — це інноваційний продукт SALUS Controls з вбудованим датчиком вологості, який відрізняється простотою у використанні та під час монтажу. Його можна встановити на будь-якому етапі експлуатації будівлі. Окрім цього, меню Quantum інтуїтивно зрозуміле, а сам терморегулятор адаптується до всіх типів опалення.

Quantum існує в 2 варіантах:

1. Модель SQ610 – прихований монтаж, живлення 230 В
2. Модель SQ610RF – накладний, на Li-ion акумуляторі

Також Quantum відрізняється елегантним дизайном: його товщина не перевищує 10 мм в дротовому варіанті та 11 мм в бездротовому. А екран з підсвіткою спрощує програмування та зчитування даних з терморегулятора.

Ви можете створювати власні графіки роботи — так пристрій буде налаштований відповідно до ваших потреб.  Функція “Тепла підлога”(WARM FLOOR) підтримує комфортну температуру підлоги, незалежно від активності програми опалення. Наприклад, в разі якщо вам не потрібно опалювати всю кімнату, а ви хочете, щоб підлога залишалася теплою.

В основі роботи Quantum — технологія ZigBee. Це домашня мережа з радіусом дії до 100 метрів на відкритому повітрі, через яку ваші пристрої з’єднуються один з одним. Наприклад, датчик відкриття інформує систему про відкриття вікна — опалення вимикається. А якщо спрацьовує кнопка OneTouch, то “розумні” розетки вмикають світло в обраних кімнатах.

На відміну від своїх попередників, Quantum здатен контролювати всі зони будинку —  він може обігрівати великі відкриті простори, наприклад вітальню, поєднану з кухнею та їдальнею.

Функція інтелектуальної оптимізації контролера відкриває нові можливості для керування опаленням у вашому будинку. Але як це працює?

Алгоритми, розроблені інженерами SALUS Controls, розраховують момент увімкнення та вимкнення джерела тепла, аби в зазначений час в кімнатах зберігалася встановлена температура. Імпульсне повторне нагрівання протягом декількох хвилин допомагає підтримувати в приміщенні ідеальну температуру.

Проте якщо ваші потреби тимчасово змінилися — скористайтеся режимом корекції температури. Налаштуйте вручну параметри системи під свій графік та зберігайте їх до наступної зміни графіка опалення.

Для кожної окремої кімнати ви можете створити розклад, згідно з яким працюватиме ваша система опалення. Так, вам більше не потрібно запам’ятовувати коли та де треба увімкнути опалення. Також ви завжди можете змінити параметри роботи терморегулятора — для цього необхідно лише трохи відкоригувати попередньо встановлений розклад.

В мережі? Не в мережі? Ваш вибір.

У поєднанні зі шлюзом та веб-додатком, Quantum є частиною системи SALUS Smart Home. Модель SQ610 обмінюється даними по бездротовій мережі з іншими “розумними” елементами системи (розетками, реле, центрами комутації, бездротовими головками). А в автономному режимі (тобто без додатків і без доступу до Інтернету) бездротовий контролер може працювати під іншим «управлінням» – доступним за допомогою координатора локального режиму (CO10RF).

Проте ви можете відчути переваги Quantum і без взаємодії з перерахованими вище пристроями. SQ610 відмінно працює як незалежний регулятор, підключений до приймача (наприклад, до дротового центра комутації або безпосередньо до нагрівального пристрою, наприклад, бойлеру). Таким чином контролер також можна додати в додаток SALUS Smart Home, аби він мав бездротовий зв’язок з іншими елементами системи.

Кому підійде Quantum?

Окрім людей, які цінують ідеальне управління опаленням у своєму будинку, Quantum – також справжнє задоволення для власників готелів.  У цьому терморегуляторі ви можете встановити PIN-код та обмеження —  так гості готелю можуть регулювати температуру в номерах лише в межах, встановлених власником. Тож якщо ви здаєте в оренду кімнати в курортних місцях, не бійтеся, що ваші гості змерзнуть або ж збільшать рахунки за електроенергію. Quantum вирішить ваші питання і як власника готелю, і як туриста.

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio