English
Polski
Русский
Українська
Беларускую
Český
Български
Slovenský
Srbija
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiana
Eestlane

Quantum – ви вже знайомі з нашим флагманським контролером температури?

повернення

«Квантум» – унікальний терморегулятор.
Індустрія “Розумного будинку” стає дедалі більше.  В його основі – безпека, комфорт та екологія.  Але що також важливо, так це привабливий дизайн продуктів, який відмінно вписується в сучасний інтер’єр.  Щоб виправдати ваші очікування, SALUS Controls розробила унікальну модель терморегулятора Quantum.

Нижче ви дізнаєтеся:

 • які переваги є у Quantum
 • які з його функцій корисні для вашого комфорту
 • для кого розроблений новий контролер температури від SALUS Controls

Що вам потрібно, щоб ідеально регулювати температуру в будинку?  Продумані, надійні пристрої.  Отже, ви вибираєте бренд, якому довіряють, і в рамках цього бренду клас устаткування, що відповідає вашим потребам. 

Ви шукаєте економічну, стандартну або преміальну версію?  Оскільки ви хочете мати вибір, ви знайдете всі варіанти в асортименті від SALUS Controls.

Однак сьогодні ми поговоримо про продукт вищого класу, про гордість компанії – адаптованому до всіх типів опалення багатофункціональному регуляторі температури, який називається Quantum.

Доступні варіанти нашого флагмана:


а. Модель SQ610 – прихований монтаж, живлення 230 В
б. Модель SQ610RF – накладний, на Li-ion акумуляторі

переваги

Інноваційний продукт SALUS Controls з вбудованим датчиком вологості, відрізняється простотою у використанні та монтажу. Встановити його можливо на будь-якому етапі експлуатації будівлі.  Неважливо, чи будуєте ви будинок своєї мрії або ремонтуєте старий сімейний будинок. Установка контролера буде швидкою, а меню інтуїтивно зрозумілим.

Quantum елегантний і тонкий (товщина всього 10 мм в дротовому варіанті та 11 мм в бездротовому).  Його екран з підсвічуванням спрощує програмування та читання даних.  Можливість створювати власні графіки роботи допомагає налаштувати пристрій відповідно до ваших потреб.  Функція “Тепла підлога” дозволяє підтримувати комфортну температуру підлоги, незалежно від активності програми опалення.  Наприклад, якщо вам не потрібно опалювати кімнату, а потрібно ходити тільки по теплої підлозі.

Quantum заснований на технології ZigBee, яку найпростіше описати як домашню мережу (з радіусом дії до 100 метрів на відкритому повітрі), через яку ваші пристрої з’єднуються один з одним.  Наприклад, датчик відкриття проінформує систему про те, що вікно було відкрито і потрібно вимкнути опалення, а кнопка OneTouch – якщо вона спрацює – скаже розумним розеткам включити світло в обраних кімнатах.

Унікальність Quantum багато в чому обумовлена ​​його технологічними можливостями.  На відміну від своїх попередників, він може контролювати навіть всі зони.  Завдяки цьому він може обігрівати великі відкриті простори, наприклад вітальня, поєднана з кухнею та їдальнею.

Опалення вашого будинку піднімається на високий рівень також завдяки інтелектуальній оптимізації контролера.  Серед безлічі корисних функцій ця заслуговує на особливу увагу, оскільки помітно покращує тепловий комфорт.

Як це працює?

Надійно, тому що математично.  Алгоритми, розроблені інженерами SALUS Controls, розраховують момент включення і виключення джерела тепла, щоб в зазначений період часу або в певний час зберігалася задана вами температура в ваших кімнатах.  Імпульсне повторне нагрівання протягом декількох хвилин підтримує в кімнатах необхідні вам умови.

Якщо ваші потреби тимчасово змінилися, у вас є можливість використовувати режим корекції температури.  Ви можете вручну налаштувати параметри системи під свій настрій, зберігаючи їх до наступної зміни графіка опалення.

Тож які переваги управління опаленням?

Для кожної окремої кімнати ви можете створити розклад, згідно з яким працюватиме ваша система опалення. Таким чином, вам більше не потрібно запам’ятовувати коли та де треба увімкнути опалення. Також ви завжди можете змінити параметри роботи терморегулятора — для цього необхідно лише трохи відкорегувати попередньо встановлений розклад.

В мережі?  Не в мережі?  Твій вибір.

У поєднанні зі шлюзом та веб-додатком, Quantum є частиною SALUS Smart Home. Модель SQ610 обмінюється даними по бездротовій мережі з іншими інтелектуальними компонентами системи (розетками, реле, центрами комутації, бездротовими головками) в онлайн-режимі.  В автономному режимі (тобто без додатків і без доступу в Інтернет) можлива бездротова робота контролера під іншим «управлінням» – доступним за допомогою координатора локального режиму (CO10RF).

Що важливо, використання переваг флагмана SALUS Controls можливе і без взаємодії з перерахованими вище пристроями. Quantum SQ610 відмінно працює в якості незалежного регулятора, підключеного до приймача (наприклад, дротового центра комутації або безпосередньо до нагрівального пристрою, наприклад, бойлеру).  Підключений таким чином, контролер також може бути доданий в додаток SALUS Smart Home, забезпечуючи йому бездротовий зв’язок з іншими елементами системи.

Для кого?

Переваги такого сучасного пристрою оцінять клієнти, які бажають ідеальне управління опаленням у своєму будинку.  Але не тільки.  Quantum – справжнє задоволення для готельєрів.  У нашому розумному пристрої ви можете встановити PIN-код та встановити обмеження, завдяки чому гості готелю можуть регулювати температуру в номерах лише в межах, встановлених власником.  Тож якщо ви знімаєте кімнати в приморському або гірському пансіонаті, не бійтеся що ваші клієнти змерзнуть або безконтрольно збільшать рахунки за енергію.  Відповідний регулятор температури (Quantum) убереже гостей від необережності.

Гнучкість та багатофункціональність Quantum настільки великі, оскільки це зумовлено турботою про комфорт та задоволення користувача.  Створюючи нову модель терморегулятора, експерти SALUS Controls мали одне основне мету: дати вам справжнє досягнення сучасної автоматизації будівель.  Створити пристрій, який – якщо хочете – ідеально впишеться у вашу розумну домашню систему.

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 344 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихідні дні


Загальні питання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (050) 010-81-31
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.: 901)
+38 (050) 876 16 73 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 344
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334-59-24 (вн.: 901)
  +38 (050) 876-16-73 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio