Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

SALUS Controls та Google Home – використовуйте свій голос для керування своїм будинком

Назад

Додаток Google Home

Інтелектуальні будинки – сьогодні та, безумовно, у майбутньому – все частіше потребують оснащення елементами так званого штучного інтелекту. І це не просто науково-фантастичні роботи або голограми, що рухаються по повітрю – це персоналізована мережа домашніх пристроїв, адаптована до вашого способу життя.

Завдяки штучному інтелекту ваше повсякденне життя буде більш комфортним, економічним та безпечним. Ключовою частиною цієї технологічної революції вже деякий час є всесвітньо відомий Google Assistant та додаток Google Home, за допомогою яких, використовуючи лише ваш голос, ви можете керувати, наприклад освітленням, температурою у кімнатах, розетками, камерами відеоспостереження у помешканні чи в саду. Вже сьогодні за допомогою програми ви можете керувати пристроями, сумісними з Google Home.

ПРИМІТКА: Служба Google Home Voice доступна на мільйонах девайсах від Google, Apple та інших виробників з системою Android.

Пристрої SALUS Controls працюють із Google Home

Наші вибрані товари дуже добре працюють з домашнім помічником. Це означає, що інтерфейс Google “уживається” з ними та працює належним чином. На даний момент через Google Home, ви можете вільно керувати такими пристроями:

Терморегуляторами: SQ610, SQ610RF, VS10WRF, VS10BRF, VS20WRF, VS20BRF, HTRP-RF, HTRS-RF

Також датчиком температури TS600 – найпростішою версією терморегулятора.

Контролером для фанкойлів та внутрішньопідлогових конвекторів – FC600

Розумною вилкою SPE600

Розумним реле SR600

Світло і температура за допомогою голосових команд

Керування світлом за допомогою голосових команд має ряд переваг. У випадку підключеної до Google Home системи SALUS Smart Home ви маєте таку можливість завдяки розумним вилкам та реле. Достатньо декількох хвилин, щоб налаштувати програму та отримати багато зручностей. Наприклад, коли ви вже готові до сну та знаходитесь в ліжку, не встаючи, ви можете вимкнути світло у всій будівлі або вимкнути/увімкнути лише окремі світильники. Повертаючись додому пізно ввечері, ви можете за секунду освітлити вибрані кімнати. А якщо ваші руки зайняті приготуванням вечері або пакунками з продуктами, ви можете безпосередньо находячись на кухні, сказати необхідне слово та прилади виконають команду – освітлення буде не відставати від вас. Така «дрібна річ» значно підвищує комфорт життя.

Голосове управління опаленням також є великою зручністю. Звичайно, система опалення працює найефективніше та економніше, якщо використовувати розклади та графіки, адаптовані до вашого ритму життя. Але бувають ситуації, коли постійні налаштування повинні бути перезаписані чи відмінені. Використання для цього голосових команд дозволяє швидко реагувати, не відволікаючись від своєї діяльності. Голосовий асистент також повідомить вас про поточну температуру в певній зоні та дозволить вам голосом регулювати температуру в кімнатах, де ви зараз не перебуваєте. Важливо, що симуляція голосового помічника інтуїтивно зрозуміла та зручна для користувача системи. Це відбувається просто та природно, ніби ви розмовляєте з реальною людиною.

Як керувати продуктами SALUS Controls через Google Home?

По-перше, потрібно завантажити Google Home (програма доступна безкоштовно в Google Play та App Store).

Далі запустіть послугу Salus Smarthome EU.

Налаштуйте свій розумний дім за допомогою нашої системи, дотримуючись інструкцій нижче:

Увійти:

Додайте пристрої, якими будете керувати:

ПРИМІТКА. Інтернет-шлюз UGE600 («серце» системи SALUS Smart Home) та голосовий помічник Google Home, не обов’язково повинні знаходитись в одній мережі Wi-Fi. Достатньо того, що вони підключені до Інтернету, але працювати можуть знаходячись в різних мережах Wi-Fi або мобільного інтернету.

Таким чином, для голосового управління продуктами SALUS Controls потрібно лише: завантажити додаток Google Home, запустити службу Salus Smart Home EU та увійти до свого облікового запису Google Home для підключення обраний пристроїв.

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio