Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

4 переваги системи SALUS Smart Home для вашого дому

Назад

SALUS Smart Home — це рішення, яке приносить не тільки комфорт, але й економію. З правильно запрограмованими правилами OneTouch терморегулятори, “розумні” розетки та реле адаптують роботу побутових пристроїв до потреб мешканців дому. 

1. Зручна та функціональна автоматика для управління будинком

В основі системи SALUS Smart Home — мережа ZigBee. Вона характеризується низьким енергоспоживанням, надійною передачею даних та безпечністю передачі сигналу. З ZigBee можна керувати:

 • опаленням (радіатор, підлога, електричний, вентилятор)
 • світлом
 • електричними пристроями типу “увімкнути/вимкнути”.

SALUS Smart Home можна керувати через безкоштовний мобільний додаток та ПК-версію. Завдяки програмі ви зможете керувати домашніми або офісними пристроями з будь-якої точки світу. Потрібно лише зареєструвати обліковий запис і мати підключення до Інтернету.

Ось декілька сценаріїв використання правил SALUS Smart Home: наприклад, після заходу сонця світло автоматично вмикатимуться у всіх кімнатах. Або ж можна створити правило OneTouch, за яким всі прилади вимикатимуться о півночі.

2. Керування опаленням та економія

На опалення витрачається більшість електроенергії в будинку. Саме тому важливо мати можливість керувати теплом у кожному окремому приміщенні. Наприклад, у спальні добре, щоб під вечір було прохолодніше, ніж у вітальні чи ванній кімнаті. А у вітальні можна підтримувати економічну температуру, коли нікого немає вдома. Все це можна легко запрограмувати у додатку SALUS Smart Home.

Зональне керування дозволяє уникнути непотрібного перегріву менш відвідуваних кімнат. В результаті ви заощаджуєте тепло, гроші та уникаєте шкоди навколишньому середовищу.

3. Контроль за споживанням електроенергії 

Додаток SALUS Smart Home відслідковує скільки енергії споживають пристрої, підключені через “розумні” розетки (Smart Plug SPE600) та які скме це пристрої. Історія споживання (представлена на діаграмах) дозволяє з’ясувати, які саме пристрої працюють неефективно та вимагають зміни режиму роботи.

4. Комфортне та безпечне життя

Керування будинком через додаток дозволяє регулювати роботу опалення будинку з будь-якої точки світу. Важлива функція додатку SALUS Smart Home — це SMS або e-mail повідомлення про виявлені аварії, такі як пожежа в котельні (датчик диму), затоплення кухні (датчик затоплення) або проникнення зловмисника до будинку (детектор відкриття вікон/дверей). Таке попередження дозволяє вчасно відреагувати та мінімізувати можливі збитки. 

Додаток SALUS Smart Home також має функцію сканування, яка забезпечує швидкий контроль будівлі та пристроїв, що знаходяться в ньому. Це ідеальне рішення в той момент, коли перед від’їздом ви хочете переконатися, що все працює справно, світло та прилади вимкнено.

Продукти серії SALUS Smart Home

Quantum SQ610/SQ610RF: кімнатний термостат із вбудованим датчиком вологості. Використовується для керування пристроями SALUS Smart Home. Він доступний у двох варіантах, провідному та бездротовому. Особливість провідної версії — можливість керування пристроями як дротовими (пристрої, підключені до термостату; вузол підключення теплої підлоги, бойлер), так і бездротовими. 

Ви можете обирати алгоритм управління Quantum: ITLC/гістерезис/алгоритм для саморегулюючого приводу THB. Оснащений функцією ТЕПЛА ПІДЛОГА, що підтримує підлогу теплою незалежно від графіка опалення. Цей терморегулятор також має функцію блокування PIN-кодом та встановлені межі температури.

“Розумна” розетка SPE600: оснащена “розумним” штекером із захистом від навантаження (подовжувач електричної розетки) для керування підключеними до нього пристроями. Є елементом системи SALUS Smart Home. Прилад вимірює потужність підключених до нього пристроїв, показує історію енергоспоживання (у додатку), збільшує радіус дії мережі ZigBee.

Датчик відкриття вікон/дверей SW600: тонкий бездротовий датчик відкриття вікон/дверей, що працює спільно з інтернет-шлюзом UGE600, мобільним додатком та термостатами серії SALUS Smart Home. З його допомогою опалення автоматично відключається під час провітрювання/відкриття вікна або дверей.

Чому варто контролювати своє опалення із брендом SALUS Controls?

 • регулюючи температуру у кімнаті згідно поточних потреб (наприклад, 23 градуси у ванній, 21 градус у вітальні, 19 градусів у спальні), менш відвідувані приміщення не перегріваються. Встановивши економічну температуру на час вашої відсутності (наприклад, 17 градусів), приміщення не охолонуть занадто сильно.  
 • термостати SALUS Controls працюють гнучко, вони підтримують задану температуру у кімнатах. Однак це не означає, що коли ви знаходитесь далеко від будинку, ви не маєте жодного впливу на їхню роботу. Завдяки серії SALUS Smart Home ви можете керувати будинком в режимі реального часу. Термостати працюють за розкладом, але вони також враховують ваші ситуативні рішення (через додаток SALUS Smart Home).
 • управління опаленням знижує перевантаження та втрати електроенергії, що сприяє захисту навколишнього середовища та зниженню побутових витрат.

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio