Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

Датчики безпеки: чому система SALUS Smart Home — це не тільки про комфорт

Назад

В цій статті ви знайдете відповіді на такі питання:

 • чому “розумний” будинок — це набагато більше, ніж просто зручність
 • як саме система SALUS Smart Home дбає про вашу безпеку
 • які датчики безпеки є у системі SALUS Smart Home та за що вони відповідають

“Розумний” будинок — “розумний” захист

Завдяки системі “розумного” будинку користувачі можуть підлаштовувати роботу домашніх приладів під власні потреби. Зв’язок між пристроями відбувається з мінімальним втручанням людини, тому керування стає все більш зручним. Майбутнє вже тут!

Хоча автоматизоване управління будинком робить життя простішим та приємнішим, зараз людей турбує не тільки комфорт — адже автоматика має набагато більші можливості.
Завдяки сучасним датчикам безпеки системи “розумного” будинку також можуть захищати ваш дім.

Наприклад, розумні технології попереджують вас про надзвичайні ситуації та полегшують життя літнім людям, людям з інвалідністю, або людям, які дбають про них.

Так, встановивши датчики безпеки системи SALUS Smart Home, ви можете спокійно залишити бабусю вдома, поки будете на роботі.

Для цього вам знадобляться сценарії OneTouch. Якщо вдома бабусі раптово стає погано — вона може натиснути на тривожну кнопку, і ви автоматично отримаєте сповіщення про це. Так ви зможете вчасно допомогти їй у разі небезпеки.

Які датчики безпеки є у системі SALUS Smart Home та за що вони відповідають

Датчики можуть сповістити вас про такі “події”:

 • пожежа
 • витік води
 • проникнення в приміщення

Пожежна сигналізація — це не просто локальне виявлення диму та активація сирени. Система SALUS Smart Home автоматично виявляє дим, після чого користувач отримує сповіщення про це. Так само у разі виявлення витоку води або відкриття дверей/вікна. А якщо ми створимо таке саме правило OneTouch, система не тільки надішле сповіщення про затоплення, але й автоматично перекриє подачу води (за допомогою роз’єму SPE600 або реле SR600).

Ще одна корисна функція системи SALUS Smart Home — імітація присутності мешканців. Завдяки “розумному” освітленню та “розумним” жалюзі, створюється ілюзія, що вдома хтось є. За встановленим графіком світло в кімнатах буде вмикатись у заздалегідь визначений час, і так само вимикатись на ніч. А жалюзі опускатимуться на заході сонця і підніматимуться вранці.

Що потрібно для створення таких сценаріїв для безпеки вашого будинку? Перш за все, базові елементи системи SALUS Smart Home: це Інтернет-шлюз UGE600 та веб-додаток. А також:

 • кнопка-активатор правил OneTouch (SB600, CSB600)
 • датчики: датчик диму (SD600), витоку води (WLS600), відкриття вікон/дверей (OS600/SW600), датчик руху (MS600)
 • “розумні” розетки (SPE600)
 • “розумне” реле (SR600)
 • модуль керування рольставнями/жалюзі (RS600)

Розглянемо ці пристрої детальніше.

Бездротові кнопки CSB600, SB600 у системі SALUS Smart Home: це активатори бездротових сценаріїв. Вони активують одну (CSB600) або дві (SB600) події (наприклад, вимкнення світла, опалення). CSB000 — це тривожна кнопка з кришкою, яка може надсилати сповіщення з певним текстом.

Датчик виявлення диму SD600: цей пристрій виявляє дим у приміщеннях. Його можна використовувати окремо — без Інтернет-шлюзу UGE600 та мобільного додатка. Проте лише у системі SALUS Smart Home цей датчик має функцію екстреного сповіщення.

Датчик витоку води WLS600: водонепроникний датчик виявлення витоку, який виявляє воду на поверхні під ним або на контактах проводів, підключених до нього. Завдяки спільній системі SALUS Smart Home є можливість перекрити подачу води та сповістити про це користувача.

Датчики відкриття вікон/дверей OS600/SW600: бездротові пристрої, що працюють у парі з веб-додатком SALUS Smart Home. Дозволяють вимкнути опалення в приміщенні на час провітрювання або під час відкриття вікна/дверей. Як частина системи, датчики також повідомляють користувача про подію відкриття/закриття (вікон, двері тощо).

Датчик руху MS600: у парі з ”розумною” розеткою (SPE600) або реле (SR600) датчик дозволяє вмикати або вимикати світло при виявленні руху.

Розумна розетка SPE600: розумна вилка із захистом від перевантаження. Вона керує пристроями, підключеними до неї. Також ця розетка показує історію споживання енергії, збільшує радіус дії мережі ZigBee та працює з Amazon ALEXA (голосове управління).

“Розумне” реле SR600: реле для напруги (наприклад, котлів, насосів, освітлення) та пристроїв без напруги (наприклад, пультів керування, контролерів воріт, датчиків відкриття), призначених для роботи в комутаційній коробці, розетці або там, де є необхідність управління приймачем. Максимальна потужність навантаження — 16А). Крім цього, “розумне” реле збільшує радіус дії мережі ZigBee, а також під’єднується безпосередньо до термостата як єдиний компонент “розумної” системи, оскільки інші елементи працюють через OneTouch.

Час підбивати підсумки! 

Тож як система SALUS Smart Home робить ваш будинок безпечним?

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio