Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

Ідеальна температура в приміщенні: якою вона повинна бути?

Назад

Як ви думаєте, на що впливає температура у будинку? Найочевидніше — на комфорт на рівні “тепло”/”холодно”. Проте від температури у приміщенні залежить і ефективна робота, і повноцінний сон, і гарний настрій людини. А найголовніше — тепловий баланс впливає на здоров’я всіх мешканців будинку.

Правильна температура у приміщенні покращує здоров’я дихальної та серцево-судинної системи, знижує нашу схильність до хвороб, особливо до інфекцій верхніх дихальних шляхів.

Тож якою має бути ідеальна температура у будинку? Відповідь у цій статті.

Здоров’я починається вдома

Багато денного світла, якісна вентиляція, правильний рівень вологості та баланс температури — це ключові якості комфортного будинку. А дім — це місце, де людина відпочиває та «підзаряжається» енергією. Через пандемію ми стали більше часу проводити вдома: наш дім став також і офісом! Тож тепер наш фізичний та моральний стан залежить від умов всередині будинку. Перебуваючи у своїх домівках довгі години, та навіть цілі дні, ми повинні дбати про мікроклімат приміщень — він повинен бути здоровим.

Мова не тільки про тепловий, а й про повсякденний комфорт. Ми почуваємось краще та працюємо ефективніше, коли температура приміщення відповідає його функції — у вітальні це буде одна температура, у ванній зовсім інша.

Тож яка температура є оптимальною для різних кімнат?

По-перше, температуру вдома слід підлаштовувати під індивідуальні потреби мешканців. Проте є певні універсальні правила.

Тепловий комфорт тісно пов’язаний з фізіологією людського організму: і тут необхідно підтримувати баланс. З одного боку, за тривалих низьких температур (нижче 18℃) організм охолоджується, падає працездатність і збільшується вразливість до інфекцій. З іншого боку, кімнатна температура вище 21℃ викликає пересихання слизових оболонок дихальних шляхів і навіть кон’юнктивіт — це знижує імунітет та призводить до алергії та навіть астми. Занадто висока температура у кімнаті знижує концентрацію, сприяє підвищеному потовиділенню і навіть проблемам з серцем.

Тож яка температура вважається оптимальною? У вітальні або офісі — це близько 20℃. За такою температури ми максимально зосереджені, продуктивні та сповнені бадьорості. А от температура в діапазоні від 21℃ до 25 ℃ може бути комфортною скоріше у ванній кімнаті.

На кухні температура повинна бути нижчою, ніж, наприклад, у вітальні — все через те, що ми гріємо кухню під час приготування їжі. Тож оптимальна температура тут становить близько 19℃.

З кожним роком ми все більше цінуємо екологічність та енергоефективність —  правда ж приємно знати, що наш будинок не забруднює природу та заощаджує гроші в домашньому бюджеті?

Правильна температура = здоровий сон

Сон — це основна фізіологічна потреба організму, без якої людина не може нормально жити. Повноцінне відновлення під час сну допомагає уникнути хвороб та добре почуватися. Тому правильна температура у спальні є ще однією важливою умовою комфортного будинку.

А що впливає на здоровий сон?

 • температура в приміщенні
 • якісна вентиляція
 • кількість світла у кімнаті
 • затишний інтер’єр

Ідеальною температурою для сну вважається 17-19 ℃ — це нижче, ніж для нашої повсякденної діяльності. Спальня повинна бути більш прохолодною, ніж вітальня.Перегріваючи кімнату, в якій ми спимо, ми змушуємо організм активувати режим “охолодження”. Посилюється кровообіг, ми пітніємо. Концентруючись на постійному охолодженні, наше тіло не відпочиває так, як слід — сон стає неспокійним, не глибоким. Вранці ми прокидаємося розбитими, слабкими та не відпочившими. Проте зворотна ситуація не краща: коли в спальні занадто холодно, ми прокидаємось змерзлі, з нежиттю та болем у горлі.

Теорія vs. практика

Відчуття тепла — дуже індивідуальне питання, адже комфортна температура для роботи або сну для кожної людини може бути різною. На сприйняття температури може впливати все: вік, стать, стан здоров’я, емоції, навіть наш настрій у певний день. Тому, щоб налаштувати роботу системи опалення під себе, варто обладнати свій будинок сучасними системами управління.

Кімнатні термостати, центри комутації, сервоприводи, “розумні” термоголовки — саме ці пристрої найкраще забезпечують контроль над опаленням. Вони будуть стежити за температурою в будинку та підтримувати комфортний тепловий режим.

Інвестуючи в сучасні технології, ми можемо покращити всі фактори добробуту мешканців — якість повітря, температуру, вологість.

SALUS Controls: підтримуйте бажану температуру у вашому будинку

Системи управління опаленням від SALUS Controls дозволяють легко змінювати параметри опалення залежно від часу доби, активності мешканців або призначення конкретної кімнати. Ви також можете, наприклад, зменшити температуру в певних кімнатах, коли ви не вдома — так ви зменшите витрати на опалення.

Індивідуальний контроль температури дозволяє легко і швидко керувати мікрокліматом вашого будинку. Якщо ж, наприклад, ви захворіли, лежите у ліжку та хочете, щоб у спальні було тепліше, ніж у вітальні —  лише одним дотиком змініть налаштування у мобільному додатку! Алгоритми управління опаленням підлаштують температуру відповідно до нових показників.

Особливої уваги заслуговує наша гордість — система SALUS Smart Home, яка дозволяє вам не тільки керувати опаленням, але й створювати “розумний” будинок відповідно до ваших потреб.

З чого складається система SALUS Smart Home?

До SALUS Smart Home входять пристрої, які дозволяють керувати температурою в кожній окремій кімнаті з будь-якої точки світу через Інтернет. Також ви можете контролювати роботу котла, теплового насоса, гарячої води та ін. Окрім терморегулятора, серія SALUS Smart Home включає в себе:

 1. Універсальний інтернет-шлюз UGE600 (керування всіма підключеними до нього пристроями через мобільний додаток)
 2. Центр комутації KL08RF + модуль розширення KL04RF для керування нагрівом/охолодженням поверхонь
 3. Бездротові термоголовки TRV
 4. Модулі управління
 5. “Розумні” розетки (управління пристроями потужністю до 3600 Вт)
 6. Датчики: відкриття вікон/дверей, затоплення, диму, руху

Процес налаштування та з’єднування пристроїв у веб-додатку — простий та інтуїтивно зрозумілий. Система SALUS Smart Home — одна з найпростіших у використанні та найбільш ефективних на ринку.

Чому управління опаленням — це рішення, без якого будинок не може бути економним та сучасним?

Тому що лише завдяки інтелектуальному управлінню систем опалення ви отримаєте:

 • зменшення витрат на опалення
 • регулювання температури відповідно до функцій приміщення та поточних потреб користувача
 • зручне управління пристроями за допомогою простих у використанні контролерів, веб-додатків
 • можливість автоматичного управління котлами, насосами
 • віддалене управління системою опалення (через Інтернет)
 • менший викид шкідливих речовин в атмосферу

Отже, інтелектуальні системи управління опаленням дбають не тільки про комфорт, а й про здоров’я усіх мешканців будинку.

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio