Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

Переваги опалення теплою підлогою

Назад

Радіатори — це стандартне і очевидне рішення для опалення вдома, але чи завжди це найкраща опція? Адже зараз все більше людей відмовляються від цього виду опалення, а натомість обирають теплу підлогу — вона непомітна, комфортна та економна. Та чи дійсно варто інвестувати в цю систему опалення? 

Зараз з’ясуємо! Ось декілька переваг:

Оптимальний  розподіл температури

Одна з причин, чому варто встановити теплу підлогу — це більш оптимальний розподіл температури у порівнянні з радіаторним опаленням. Практика показує, що людям комфортніше, коли на рівні ніг температура нижче, ніж на рівні голови. Тепла підлога ідеально справляється з цим завданням — адже тепле повітря піднімається вище, а прохолодне залишається внизу. За таких умов людина почувається краще.

Але це ще не все! Тепла підлога також рівномірно розподіляє температуру по всьому приміщенню. Радіатори гріють повітря тільки локально — тому біля радіатора може бути набагато тепліше, ніж в іншому кінці кімнати. З теплою підлогою цієї проблеми немає: вона встановлюється по всій поверхні приміщення і рівномірно віддає тепло.

Економність

Завдяки оптимальному розподілу температури використання енергії стає більш ефективним. Обігріватися теплою підлогою дешевше, ніж традиційним радіаторним опаленням. За однієї температури тепло відчувається сильніше, якщо ви користуєтесь теплою підлогою. Тому для однакового теплового комфорту можна знизити температуру підлоги на 1-2°C. Так ви заощадите приблизно 10% витрат на опалення!

Більша вологість повітря, менше пилу

Специфіка роботи теплої підлоги зменшує кількість пилу, що циркулює в повітрі, а також дозволяє підтримувати оптимальну вологість у приміщенні. 

Тепла підлога виділяє тепло через випромінювання, тому не викликає руху повітря, на відміну від радіаторного опалення. Радіатори віддають тепло шляхом випромінювання і конвекції, рухаючи повітря вгору. Крім того, за температури вище 55°C пил на радіаторах починає горіти. А тепла підлога зменшує рух повітря і, отже, запобігає підйому більшої частини пилу і допомагає підтримувати оптимальну вологість. Це робить її безпечною для алергіків і полегшує утримання будинку в чистоті.

Гнучкість у виборі дизайну

Радіатори часто обмежують можливості дизайну приміщення. Вони займають цінний простір та часто розміщуються невдало. Обираючи теплу підлогу, вам не доведеться турбуватися про розташування радіаторів і їх вплив на інтер’єр. Багато наших клієнтів навіть стверджують, що радіатори захаращують простір. Рішення – тепла підлога, яка є абсолютно непомітною.

Майте на увазі, що з теплою підлогою потрібно ретельно обирати оздоблювальні матеріали для підлоги. Використовуйте матеріали, які добре проводять тепло. Найкраще підходять камінь та кераміка, хоча можна використовувати ламінат та паркет. У більшості випадків слід уникати килимів.

Відмінно працює з сучасними системами

Тепла підлога — це більш сучасне рішення, ніж радіатори. Вона поєднує в собі економію електроенергії та комфорт.Тепла підлога відмінно працює з передовими системами, які використовують відновлювані джерела енергії — теплові насоси або фотоелектричні системи. Підлогове опалення ідеально поєднувати  з домашньою автоматизацією та системами розумного дому, оскільки це дозволяє точно контролювати температуру. У SALUS Controls ви знайдете широкий асортимент продукції  для роботи з системою теплої підлоги.

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio