Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Salus

UA

КАБIНЕТ B2B

UA

КАБIНЕТ B2B

9 переваг керування опаленням через Інтернет

НАЗАД

Особливість сучасних енергоефективних будинків — можливість дистанційно керувати не лише технікою, а й системою опалення. 

SALUS Controls спеціалізується саме на керуванні системами опалення, тому в цій статті ми розкажемо про переваги такого управління через Інтернет. 

Керувати онлайн можна опаленням не лише в сучасних багатоквартирних новобудовах, а й у старих приватних будинках. Крім цього, можна керувати також опаленням у готелях та будинках відпочинку. Все це можливо завдяки системі SALUS Smart Home.

Тож що ви отримуєте, обираючи “розумне” управління опаленням?

man with the background of buildings with different temperature

 1. Оптимальна температура опалення у кімнаті

Встановлюйте температуру для кожної окремої кімнати. Завдяки точним алгоритмам керування, вбудованим у термостати (наприклад, Quantum), підтримувати температуру — легко, незалежно від того, де ви перебуваєте зараз. А мешканцям завжди буде комфортно, адже в будинку не буде різких коливань температури. 

 1. Керування опаленням одним дотиком

Одного разу встановивши графік роботи опалення, вам скоріш за все доведеться час від часу коригувати його. Адже інколи ви можете поїхати у відпустку або ж навпаки — залишитися вдома на канікули. Для цього у вас повинна бути можливість швидко змінити встановлений графік, аби комфортно почуватися вдома. Це можна зробити через мобільний додаток SALUS Smart Home з будь-якої точки планети.

 1. Керування опаленням в готелях

Керування опаленням через Інтернет — дуже зручна функція для менеджерів готелів, оскільки лише один інтернет-шлюз (UGE600) підтримує кілька кімнат та термостатів одночасно. Максимально до одного шлюзу можна підключити до 100 пристроїв — тож одна система може охопити весь об’єкт. Проте краще створити окрему систему для кожного поверху: так буде простіше знайти термостат і керувати їм через додаток. Також ви зможете віддалено змінити встановлені обмеження температури у готельних номерах.

 1. Економія до 30% енерговитрат

Грамотне керування опаленням приносить не тільки комфорт, але й реальну економію. Найбільше коштів ви заощаджуєте, коли не витрачаєте енергію марно — наприклад, коли нікого немає вдома.

Встановлені графіки роботи опалення змінюють кімнатну температуру протягом дня: так будинок не перегрівається і не переохолоджується. Тож онлайн-управління підвищує ефективність обігріву, оскільки дозволяє оперативно коригувати встановлені параметри. Так ви витрачаєте менше енергії для опалення та заощаджуєте гроші.

 1. Контроль за роботою приладів

У додатку SALUS Smart Home ви можете переглянути графіки енергоспоживання. Завдяки “розумним” розеткам можна отримати докладні дані про роботу пристроїв: які з них працюють ефективно, а які споживають занадто багато електроенергії.

 1. Бонус: Безпека будинку (SMS-повідомлення про потенційні загрози)

Система SALUS Smart Home сповіщає користувача про потенційну небезпеку — при пожежі (датчик диму) або при виявленні витоку води (датчик витоку води) ви отримаєте SMS- повідомлення через або ж лист на електронну пошту. Так ви зможете швидко відреагувати тазапобігти можливій шкоді вашій домівці.

UGE600 SALUS Internet Gateway, WLS600 Flooding Sensor, OS600 Opening Sensor, advantages

 1. Турбота про навколишнє середовище

Керування опаленням через Інтернет  – за рахунок зменшення перевантаження та непотрібного споживання енергії – це турбота про природу. Зменшення викидів впливає на навколишнє середовище, стаючи інструментом боротьби з глобальною зміною клімату та її негативним впливом на наше здоров’я.

 1. Рішення для забудькуватих

Всі ми іноді забуваємо робити рутинні речі: наприклад, вимкнути світло або інший побутовий прилад, виходячи з дому. Це можна легко виправити одним натисканням у мобільному додатку! 

 1.  Вища вартість будинку на ринку нерухомості

Автоматизація будинку відіграє важливу роль у ціноутворенні під час продажу об’єкту. Дім, оснащений системою інтернет-управління опаленням, при введенні в експлуатацію зростає у ціні як сучасний, “розумний” будинок. 

Що потрібно для керування опаленням через Інтернет?

 • Система Smart Home (з інтернет-шлюзом)
 • Пристрої, сумісні з цією системою (термостати)
 • Мобільний додаток SALUS Smart Home (1 додаток навіть для кількох систем)
 • Смартфон/планшет/комп’ютерSmartphone with SALUs Smart Home App, Wiring Centre, UGE600 Internet Gateway, Quantum Thermostat, TRV, One Touch Button, OS600 Opening Sensor

До системи SALUS Smart Home, створена саме для онлайн-керування опаленням, входить:

 1. “Серце” системи — інтернет-шлюз UGE600, що забезпечує зв’язок всіх пристроїв у мережі.
 2. Безкоштовний додаток SALUS Smart Home, який дозволяє швидко коригувати параметри.
 3. Температурні термостати та виконавчі пристрої, що працюють у системі SALUS Smart Home: комутаційні центри, модулі управління, термостатичні головки, “розумні” пристрої (датчики, “розумні” розетки і т.д.)

Контакти
Почати співпрацю

Контакт


ТОВ «САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА»

вул. Хмельницька, 10 оф. 188A 03115, Київ, Україна


Час роботи офісу і складу:

Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихіднідні


Загальніпитання, замовлення:

+38 (044) 334 59 24 (багатоканальний)
+38 (067) 580 30 65 (багатоканальний)
info.ukraine@salus-controls.eu


Техпідтримка:

+38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
+38 (067) 6278001 (прямий)
service.ukraine@salus-controls.eu

  ІнсталяторКористувачЗабудовник
  Salus

  ТОВ "САЛУС КОНТРОЛС УКРАЇНА"
  вул. Хмельницька, 10 оф. 188A
  03115, Київ, Україна
  Техпідтримка:
  +38 (044) 334 59 24 (вн.:201)
  +38 (067) 627-80-01 (прямий)
  Час роботи офісу і складу:
  Пн-Пт: 9:00-18:00, перерва: 13:00-14:00
  Сб-Нд: вихідні дні

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio