|_|НОВИНКА! Зарядна док станція для SQ610RF та WQ610RF;;https://salus.ua/2021/04/06/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d1%8f%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%ba-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-sq610rf-%d1%82%d0%b0-wq610rf/;;НОВИНКА! Зарядна док станція для SQ610RF та WQ610RF;;

Дізнайтеся, для чого призначений новий продукт! Тепер ви можете заряджати регулятори Quantum SQ610RF та WQ610RF за допомогою док-станції!

Яке призначений новий продукт?
Це дозволяє зручно заряджати акумулятори моделей бездротових регуляторів температури SQ610RF і WQ610RF за допомогою порту USB.

Що ви отримуєте в наборі?
Зарядна станція
Джерело живлення 230 В / 5 В AC
Кабель USB на мікро USB (1,5 м)
Наша зарядна док-станція відрізняється зручним керуванням та сучасним мінімалістичним дизайном.

У повсякденному використанні він може служити гарною підставкою для вашого регулятора.

Більше деталей ви можете знайти тут

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/CDEU.jpg;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/x-1024x642-1.png;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/fffff-1024x277-1.jpg|_|Ми раді повідомити, що запустили веб-сайт SALUS Smart Home, який наблизить вас до рішень SALUS Controls для інтелектуального управління будинком.;;https://salus.ua/2020/08/28/odwiedz-strone-internetowa-salus-smart-home/;;Відвідайте веб-сайт SALUS Smart Home;;

Ми раді повідомити, що запустили веб-сайт SALUS Smart Home, який наблизить вас до рішень SALUS Controls для інтелектуального управління будинком.

Система розумного будинку SALUS пристосовує функції будинку до потреб мешканців.

Як?

Продукти, що входять до системи, забезпечують індивідуальний контроль та регулювання температури в кожному приміщенні, дозволяють контролювати освітлення, рулонні штори та інші процеси. За допомогою системи ви зможете налагодити зв’язок між роботою побутової техніки (правила OneTouch) та дистанційно керувати роботою пристроїв - також через  інтернет.

Що таке "серце" системи SALUS Smart Home?  Де можна завантажити мобільний додаток, необхідний для його роботи?  Як поліпшити функціональність та безпеку свого будинку?

Після того, як отримаєте відповіді на ці питання, будь ласка, відвідайте наш новий веб-сайт: http://salus-smarthome.lv/
;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/wejdz-na-sh_v1-scaled.jpg;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/kwadrat-komp.png;;|_|«Квантум» - унікальний терморегулятор. Індустрія "Розумного будинку" стає дедалі більше. В його основі - безпека, комфорт та екологія.;;https://salus.ua/2020/08/28/quantum-czy-znasz-juz-nasz-flagowy-regulator-temperatury-2/;;Quantum – ви вже знайомі з нашим флагманським контролером температури?;;

«Квантум» - унікальний терморегулятор.
Індустрія "Розумного будинку" стає дедалі більше.  В його основі - безпека, комфорт та екологія.  Але що також важливо, так це привабливий дизайн продуктів, який відмінно вписується в сучасний інтер'єр.  Щоб виправдати ваші очікування, SALUS Controls розробила унікальну модель терморегулятора Quantum.

Нижче ви дізнаєтеся:

Quantum w inteligentnym domu

Що вам потрібно, щоб ідеально регулювати температуру в будинку?  Продумані, надійні пристрої.  Отже, ви вибираєте бренд, якому довіряють, і в рамках цього бренду клас устаткування, що відповідає вашим потребам. 

Ви шукаєте економічну, стандартну або преміальну версію?  Оскільки ви хочете мати вибір, ви знайдете всі варіанти в асортименті від SALUS Controls.

Однак сьогодні ми поговоримо про продукт вищого класу, про гордість компанії - адаптованому до всіх типів опалення багатофункціональному регуляторі температури, який називається Quantum.

Доступні варіанти нашого флагмана:


а. Модель SQ610 – прихований монтаж, живлення 230 В
б. Модель SQ610RF – накладний, на Li-ion акумуляторі

переваги

Інноваційний продукт SALUS Controls з вбудованим датчиком вологості, відрізняється простотою у використанні та монтажу. Встановити його можливо на будь-якому етапі експлуатації будівлі.  Неважливо, чи будуєте ви будинок своєї мрії або ремонтуєте старий сімейний будинок. Установка контролера буде швидкою, а меню інтуїтивно зрозумілим.

Quantum елегантний і тонкий (товщина всього 10 мм в дротовому варіанті та 11 мм в бездротовому).  Його екран з підсвічуванням спрощує програмування та читання даних.  Можливість створювати власні графіки роботи допомагає налаштувати пристрій відповідно до ваших потреб.  Функція "Тепла підлога" дозволяє підтримувати комфортну температуру підлоги, незалежно від активності програми опалення.  Наприклад, якщо вам не потрібно опалювати кімнату, а потрібно ходити тільки по теплої підлозі.

Quantum заснований на технології ZigBee, яку найпростіше описати як домашню мережу (з радіусом дії до 100 метрів на відкритому повітрі), через яку ваші пристрої з'єднуються один з одним.  Наприклад, датчик відкриття проінформує систему про те, що вікно було відкрито і потрібно вимкнути опалення, а кнопка OneTouch - якщо вона спрацює - скаже розумним розеткам включити світло в обраних кімнатах.

Унікальність Quantum багато в чому обумовлена ​​його технологічними можливостями.  На відміну від своїх попередників, він може контролювати навіть всі зони.  Завдяки цьому він може обігрівати великі відкриті простори, наприклад вітальня, поєднана з кухнею та їдальнею.

Опалення вашого будинку піднімається на високий рівень також завдяки інтелектуальній оптимізації контролера.  Серед безлічі корисних функцій ця заслуговує на особливу увагу, оскільки помітно покращує тепловий комфорт.

Як це працює?

Надійно, тому що математично.  Алгоритми, розроблені інженерами SALUS Controls, розраховують момент включення і виключення джерела тепла, щоб в зазначений період часу або в певний час зберігалася задана вами температура в ваших кімнатах.  Імпульсне повторне нагрівання протягом декількох хвилин підтримує в кімнатах необхідні вам умови.

Якщо ваші потреби тимчасово змінилися, у вас є можливість використовувати режим корекції температури.  Ви можете вручну налаштувати параметри системи під свій настрій, зберігаючи їх до наступної зміни графіка опалення.

Podsumowując – dlaczego sterowanie jest wygodne?

Ponieważ dla każdego pomieszczenia możesz tworzyć osobne, pasujące Ci harmonogramy, które automatyzują pracę Twojego systemu ogrzewania (nie musisz o nim pamiętać ani go aktualizować) lub – nadpisując ustawiony wcześniej harmonogram – na bieżąco możesz zmieniać parametry działania swojego regulatora temperatury.

В мережі?  Не в мережі?  Твій вибір.

У поєднанні зі шлюзом та веб-додатком, Quantum є частиною SALUS Smart Home. Модель SQ610 обмінюється даними по бездротовій мережі з іншими інтелектуальними компонентами системи (розетками, реле, центрами комутації, бездротовими головками) в онлайн-режимі.  В автономному режимі (тобто без додатків і без доступу в Інтернет) можлива бездротова робота контролера під іншим «управлінням» - доступним за допомогою координатора локального режиму (CO10RF).

Що важливо, використання переваг флагмана SALUS Controls можливе і без взаємодії з перерахованими вище пристроями. Quantum SQ610 відмінно працює в якості незалежного регулятора, підключеного до приймача (наприклад, дротового центра комутації або безпосередньо до нагрівального пристрою, наприклад, бойлеру).  Підключений таким чином, контролер також може бути доданий в додаток SALUS Smart Home, забезпечуючи йому бездротовий зв'язок з іншими елементами системи.

Для кого?

Переваги такого сучасного пристрою оцінять клієнти, які бажають ідеальне управління опаленням у своєму будинку.  Але не тільки.  Quantum - справжнє задоволення для готельєрів.  У нашому розумному пристрої ви можете встановити PIN-код та встановити обмеження, завдяки чому гості готелю можуть регулювати температуру в номерах лише в межах, встановлених власником.  Тож якщо ви знімаєте кімнати в приморському або гірському пансіонаті, не бійтеся що ваші клієнти змерзнуть або безконтрольно збільшать рахунки за енергію.  Відповідний регулятор температури (Quantum) убереже гостей від необережності.

Гнучкість та багатофункціональність Quantum настільки великі, оскільки це зумовлено турботою про комфорт та задоволення користувача.  Створюючи нову модель терморегулятора, експерти SALUS Controls мали одне основне мету: дати вам справжнє досягнення сучасної автоматизації будівель.  Створити пристрій, який - якщо хочете - ідеально впишеться у вашу розумну домашню систему.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/babka-z-quantum-gotowe2.jpg;;|_|Є багато причин, з яких ми варті вашої довіри, ми обрали дві. А саме!;;https://salus.ua/2020/08/28/czym-wygrywa-salus-controls/;;Що робить SALUS Controls унікальним?;;

Є багато причин, з яких ми варті вашої довіри, ми обрали дві.

А саме!

Сучасні технології були створені людиною для того, щоб служити людині.  Труїзм?  Можливо, але одна з тих причин, не така уж і банальна.

Датчики безпеки, оптимально керована система опалення, тепла підлога - ми цінуємо внесок передових технологічних рішень у наше життя щодня.  Завдяки їм ми живемо безпечніше, економніше, зручніше та комфортніше.

Тепло в кімнатах, м'яке та затишне освітлення, впевненість у безпеці - все це є, метафорично кажучи, дверями до вашого комфорту. Щоб їх відкрити, потрібні два ключі: надійні пристрої та кваліфікована людина, яка встановить їх у вашому домі.

Нижче ви дізнаєтесь:

1. . Простота в експлуатації передових технологій

Не такий страшний чорт, як його малюють.

У наших терморегуляторах вам не потрібно боятися незрозумілого меню та складних шляхів доступу до необхідних функцій. SALUS Controls розробляє свої пристрої за принципом "Трьох швидкостей":

Комфорт користувача - це головна мета наших зусиль.  Наприклад, технологічно вдосконалений контролер температури Quantum SQ610 простий і приємний у використанні, чому сприяють: екран з підсвічуванням, чітке меню, персоналізація відображуваної інформації (тобто можливість вирішити, які параметри роботи регулятора будуть видимими, а які приховані).

Пристрій може працювати як у бездротовій мережі (з мережевим шлюзом UGE600 або координатором CO10RF), так і як незалежний контролер, підключений до приймача.  Якщо Quantum налаштований через інтернет-шлюз, ви можете перейти від останнього варіанту до першого - додавши регулятор до системи SALUS Smart Home. Це забезпечить онлайн-контроль та спілкування з іншими елементами системи.

Що важливо, ми зменшили до мінімуму кількість натискань, яку повинен зробити інсталятор або користувач, коли вперше використовує наш флагманський контролер температури. Ви можете завершити його встановлення за кілька кроків:

  1. Підключення регулятора до мережи 230В
  2. Вибір мови для встановлення та експлуатації пристрою
  3. Вибір режиму - а саме:

З нами чорт не такий страшний, як його малюють!  Просте управління передовими технологіями є не тільки ключовою особливістю, але також однією з сильних сторін SALUS Controls.

2. Експерти SALUS Controls

Практика вдосконалює майстра

Менеджери та інсталятори продуктів SALUS Controls не є випадковими людьми.  Перш ніж хтось починає свою професійну діяльність в нашій компанії, то обов'язково проходить ретельне навчання по продукту.

Після вивчення необхідної теорії, заняття виходять на стадію практичного досвіду та включають набуття досвіду з монтажу обладнання у спеціальних тренувальних класах, в яких ми вивчаємо:

Практика вдосконалює майстра, саме тому важливим елементом для успіху є допомога досвідченого інсталятора під час встановлення пристроїв на реальному об'єкті, тобто в будинку/офісі клієнта. Процес навчання ніколи не закінчується, оскільки наші люди регулярно відвідують практичні та теоретичні заняття, щоб доповнити свої знання.

Онлайн навчання та вебінари

В останній час ми зробили великий акцент на можливості участі в онлайн-тренінгах.  Ми організували серію тематичних вебінарів, під час яких наші експерти представили серію продуктів SALUS Smart Home, проконсультували щодо вибору, обговорили способи встановлення та з'єднання пристроїв та відповіли на запитання учасників.  Запис трансляцій вебінару доступний на YouTube-каналі SALUS Controls Polska:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLHRI9rLXTHVSal_sjMdd6-tsV7yFKECD7
Kanał YouTube SALUS Controls Polska

Доступні навчальні курси по  іншим серіям продуктів SALUS Controls також доступні в Інтернеті.

Щоб не загубитися у технологічному світі SALUS Controls, наші менеджери  допоможуть вам вибрати обладнання, яке відповідає вашим потребам. Встановлять його та навчать користуватися ним наші установники, а також відповідатимуть на будь-які запитання, які можуть виникнути в будь-який час при використанні обладнання.

Є багато причин, з яких ми варті вашої довіри, ми обрали дві.

Teraz już wiesz, jakie.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/grafika_1-920x4002-1.jpg;;|_|Ми з вами вже багато років разом. Тому готові до викликів ринка та відкриті для ваших потреб. Для цього створено фірмовий блог, на якому ви знайдете;;https://salus.ua/2020/08/27/witaj-swiecie/;;Ласкаво просимо до блогу SALUS Controls!;;

Ми з вами вже багато років разом. Тому готові до викликів ринка та відкриті для ваших потреб. Для цього створено фірмовий блог, на якому ви знайдете:

Ви інсталятор?

Слідкуйте за блогом SALUS Controls.  З нами ви отримуєте: професійну консультацію щодо вибору та встановлення продуктів та надійну технічну підтримку на кожному етапі співпраці.

Ви користувач ...

який цікавиться продуктами SALUS Controls?  Запрошуємо вас до блогу, тут ви познайомитеся з широким спектром пристроїв, що забезпечують бездоганний контроль опалення у вашому домі.

Ви забудовник?

Залишайтеся з нами, і ви легко дізнаєтесь, як збільшити вартість своїх інвестицій на непростому ринку нерухомості, зосередившись на автоматизації будівель.

Чому варто бути з нами?

Тому що наша компанія була створена з любові до сучасних технологій.  У блозі ми поділимося з вами тим, у чому ми кращі - знаннями та багаторічним досвідом у галузі управління та автоматизації.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/Cover-1920x7501-1-2.png;;