Notice: Undefined variable: element_animowany_zdjecie in /home/server136882/ftp/salus-controls-ua/public_html/wp-content/themes/salus/index.php on line 18

Notice: Undefined variable: element_animowany_zdjecie in /home/server136882/ftp/salus-controls-ua/public_html/wp-content/themes/salus/index.php on line 18

Notice: Undefined variable: element_animowany_zdjecie in /home/server136882/ftp/salus-controls-ua/public_html/wp-content/themes/salus/index.php on line 18
|_|SALUS Controls і Google Home - керуйте своїм будинком за допомогою голосу;;https://salus.ua/2021/05/18/salus-controls-%d1%82%d0%b0-google-home-%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d0%b2%d1%83%d0%b9%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b2%d1%96%d0%b9-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81-%d0%b4%d0%bb/;;SALUS Controls та Google Home – використовуйте свій голос для керування своїм будинком;;

Додаток Google Home

Інтелектуальні будинки - сьогодні та, безумовно, у майбутньому - все частіше потребують оснащення елементами так званого штучного інтелекту. І це не просто науково-фантастичні роботи або голограми, що рухаються по повітрю - це персоналізована мережа домашніх пристроїв, адаптована до вашого способу життя.

Завдяки штучному інтелекту ваше повсякденне життя буде більш комфортним, економічним та безпечним. Ключовою частиною цієї технологічної революції вже деякий час є всесвітньо відомий Google Assistant та додаток Google Home, за допомогою яких, використовуючи лише ваш голос, ви можете керувати, наприклад освітленням, температурою у кімнатах, розетками, камерами відеоспостереження у помешканні чи в саду. Вже сьогодні за допомогою програми ви можете керувати пристроями, сумісними з Google Home.

ПРИМІТКА: Служба Google Home Voice доступна на мільйонах девайсах від Google, Apple та інших виробників з системою Android.

Пристрої SALUS Controls працюють із Google Home

Наші вибрані товари дуже добре працюють з домашнім помічником. Це означає, що інтерфейс Google "уживається" з ними та працює належним чином. На даний момент через Google Home, ви можете вільно керувати такими пристроями:

Терморегуляторами: SQ610, SQ610RF, VS10WRF, VS10BRF, VS20WRF, VS20BRF, HTRP-RF, HTRS-RF

Також датчиком температури TS600 – найпростішою версією терморегулятора.

Контролером для фанкойлів та внутрішньопідлогових конвекторів - FC600

Розумною вилкою SPE600

Розумним реле SR600

Світло і температура за допомогою голосових команд

Керування світлом за допомогою голосових команд має ряд переваг. У випадку підключеної до Google Home системи SALUS Smart Home ви маєте таку можливість завдяки розумним вилкам та реле. Достатньо декількох хвилин, щоб налаштувати програму та отримати багато зручностей. Наприклад, коли ви вже готові до сну та знаходитесь в ліжку, не встаючи, ви можете вимкнути світло у всій будівлі або вимкнути/увімкнути лише окремі світильники. Повертаючись додому пізно ввечері, ви можете за секунду освітлити вибрані кімнати. А якщо ваші руки зайняті приготуванням вечері або пакунками з продуктами, ви можете безпосередньо находячись на кухні, сказати необхідне слово та прилади виконають команду - освітлення буде не відставати від вас. Така «дрібна річ» значно підвищує комфорт життя.

Голосове управління опаленням також є великою зручністю. Звичайно, система опалення працює найефективніше та економніше, якщо використовувати розклади та графіки, адаптовані до вашого ритму життя. Але бувають ситуації, коли постійні налаштування повинні бути перезаписані чи відмінені. Використання для цього голосових команд дозволяє швидко реагувати, не відволікаючись від своєї діяльності. Голосовий асистент також повідомить вас про поточну температуру в певній зоні та дозволить вам голосом регулювати температуру в кімнатах, де ви зараз не перебуваєте. Важливо, що симуляція голосового помічника інтуїтивно зрозуміла та зручна для користувача системи. Це відбувається просто та природно, ніби ви розмовляєте з реальною людиною.

Як керувати продуктами SALUS Controls через Google Home?

По-перше, потрібно завантажити Google Home (програма доступна безкоштовно в Google Play та App Store).

Далі запустіть послугу Salus Smarthome EU.

Налаштуйте свій розумний дім за допомогою нашої системи, дотримуючись інструкцій нижче:

Увійти:

Додайте пристрої, якими будете керувати:

ПРИМІТКА. Інтернет-шлюз UGE600 («серце» системи SALUS Smart Home) та голосовий помічник Google Home, не обов’язково повинні знаходитись в одній мережі Wi-Fi. Достатньо того, що вони підключені до Інтернету, але працювати можуть знаходячись в різних мережах Wi-Fi або мобільного інтернету.

Таким чином, для голосового управління продуктами SALUS Controls потрібно лише: завантажити додаток Google Home, запустити службу Salus Smart Home EU та увійти до свого облікового запису Google Home для підключення обраний пристроїв.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/Cover2-1.jpg|_|Як датчики системи SALUS Smart Home дбають про безпеку вашої оселі?;;https://salus.ua/2021/08/12/datchyky-bezpeky-chomu-systema-salus-smart-home/;;Датчики безпеки: чому система SALUS Smart Home — це не тільки про комфорт;;

В цій статті ви знайдете відповіді на такі питання:

“Розумний” будинок — “розумний” захист

Завдяки системі “розумного” будинку користувачі можуть підлаштовувати роботу домашніх приладів під власні потреби. Зв'язок між пристроями відбувається з мінімальним втручанням людини, тому керування стає все більш зручним. Майбутнє вже тут!

Хоча автоматизоване управління будинком робить життя простішим та приємнішим, зараз людей турбує не тільки комфорт — адже автоматика має набагато більші можливості.
Завдяки сучасним датчикам безпеки системи “розумного” будинку також можуть захищати ваш дім.

Наприклад, розумні технології попереджують вас про надзвичайні ситуації та полегшують життя літнім людям, людям з інвалідністю, або людям, які дбають про них.

Так, встановивши датчики безпеки системи SALUS Smart Home, ви можете спокійно залишити бабусю вдома, поки будете на роботі.

Для цього вам знадобляться сценарії OneTouch. Якщо вдома бабусі раптово стає погано — вона може натиснути на тривожну кнопку, і ви автоматично отримаєте сповіщення про це. Так ви зможете вчасно допомогти їй у разі небезпеки.

Які датчики безпеки є у системі SALUS Smart Home та за що вони відповідають

Датчики можуть сповістити вас про такі “події”:

Пожежна сигналізація — це не просто локальне виявлення диму та активація сирени. Система SALUS Smart Home автоматично виявляє дим, після чого користувач отримує сповіщення про це. Так само у разі виявлення витоку води або відкриття дверей/вікна. А якщо ми створимо таке саме правило OneTouch, система не тільки надішле сповіщення про затоплення, але й автоматично перекриє подачу води (за допомогою роз'єму SPE600 або реле SR600).

Ще одна корисна функція системи SALUS Smart Home — імітація присутності мешканців. Завдяки “розумному” освітленню та “розумним” жалюзі, створюється ілюзія, що вдома хтось є. За встановленим графіком світло в кімнатах буде вмикатись у заздалегідь визначений час, і так само вимикатись на ніч. А жалюзі опускатимуться на заході сонця і підніматимуться вранці.

Що потрібно для створення таких сценаріїв для безпеки вашого будинку? Перш за все, базові елементи системи SALUS Smart Home: це Інтернет-шлюз UGE600 та веб-додаток. А також:

Розглянемо ці пристрої детальніше.

Бездротові кнопки CSB600, SB600 у системі SALUS Smart Home: це активатори бездротових сценаріїв. Вони активують одну (CSB600) або дві (SB600) події (наприклад, вимкнення світла, опалення). CSB000 — це тривожна кнопка з кришкою, яка може надсилати сповіщення з певним текстом.

Датчик виявлення диму SD600: цей пристрій виявляє дим у приміщеннях. Його можна використовувати окремо — без Інтернет-шлюзу UGE600 та мобільного додатка. Проте лише у системі SALUS Smart Home цей датчик має функцію екстреного сповіщення.

Датчик витоку води WLS600: водонепроникний датчик виявлення витоку, який виявляє воду на поверхні під ним або на контактах проводів, підключених до нього. Завдяки спільній системі SALUS Smart Home є можливість перекрити подачу води та сповістити про це користувача.

Датчики відкриття вікон/дверей OS600/SW600: бездротові пристрої, що працюють у парі з веб-додатком SALUS Smart Home. Дозволяють вимкнути опалення в приміщенні на час провітрювання або під час відкриття вікна/дверей. Як частина системи, датчики також повідомляють користувача про подію відкриття/закриття (вікон, двері тощо).

Датчик руху MS600: у парі з ”розумною” розеткою (SPE600) або реле (SR600) датчик дозволяє вмикати або вимикати світло при виявленні руху.

Розумна розетка SPE600: розумна вилка із захистом від перевантаження. Вона керує пристроями, підключеними до неї. Також ця розетка показує історію споживання енергії, збільшує радіус дії мережі ZigBee та працює з Amazon ALEXA (голосове управління).

“Розумне” реле SR600: реле для напруги (наприклад, котлів, насосів, освітлення) та пристроїв без напруги (наприклад, пультів керування, контролерів воріт, датчиків відкриття), призначених для роботи в комутаційній коробці, розетці або там, де є необхідність управління приймачем. Максимальна потужність навантаження — 16А). Крім цього, “розумне” реле збільшує радіус дії мережі ZigBee, а також під’єднується безпосередньо до термостата як єдиний компонент “розумної” системи, оскільки інші елементи працюють через OneTouch.

Час підбивати підсумки! 

Тож як система SALUS Smart Home робить ваш будинок безпечним?

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/08/cover.jpg|_|Найспекотніші місяці року ще попереду, тому зараз найкращий час задуматися про фанкойл — ефективний спосіб охолодження будь-якого приміщення за допомогою лише одного пристрою. ;;https://salus.ua/2021/06/15/%d0%b2%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d1%84%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%be%d0%b9%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bd%d1%86%d0%b8%d0%bf%d0%b8-%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b8/;;Все про фанкойли: принципи роботи, види та особливості експлуатації;;

Найспекотніші місяці року ще попереду, тому зараз найкращий час задуматися про фанкойл — ефективний спосіб охолодження будь-якого приміщення за допомогою лише одного пристрою. Проте фанкойл може працювати не тільки на охолодження, а й на обігрів: тому він буде служити вам і суворої зими, і спекотним літом.

Що таке фанкойл?

Фанкойл — це елемент системи клімат-контролю, який охолоджує або нагріває повітря, підтримуючи оптимальну температуру у приміщенні. Цей пристрій складається з двох частин: вентилятора (fan) та теплообмінника (coil). Завдяки додатково встановленому фільтру, повітря, що проходить крізь теплообмінник, очищається від часток пилу, пуху та інших забруднювачів повітря.

Як працює фанкойл?

В основі роботи фанкойла — теплообмін з навколишнім середовищем за допомогою вентилятора методом примусової конвекції. Увесь процес виглядає так: 

  1. вентилятор «забирає» повітря з приміщення та перенаправляє його до теплообмінника;
  2. в той самий час до теплообмінника надходить холодна або гаряча вода (в залежності від того, чи фанкойл працює на охолодження чи обігрів);
  3. потік повітря здуває з теплообмінника тепло або холод, прискорюючи процес конвекції; 
  4. це повітря вже охолоджує аба нагріває  приміщення.

Зверніть увагу!
Під час проектування системи треба враховувати, що коли фанкойл працює на охолодження, на теплообміннику з’являється конденсат. Для нього необхідно передбачити дренаж.

Які існують види фанкойлів?

За кількістю труб: 

За кріпленням розрізняють настінні, підлогові та касетні фанкойли. Всі вони однаково прості у встановленні.

Де можна використовувати фанкойл?

Цей пристрій здатен прокачувати великі об’єми повітря — з цього і випливає його популярність у готелях, великих офісних приміщеннях, кінозалах, торговельних та виставкових центрах. Фанкойли також можна встановлювати і у приватних будинках, але за умови добре підготовленої гідравлічної системи. 

Які переваги фанкойлів?

Фанкойли та автоматичне управління

Підвищити ефективність роботи фанкойлів можна за допомогою сучасних систем автоматичного управління. Правильно підібрана система запобігає переохолодженню або перегріву та підтримує комфортну температуру у приміщенні. Також завдяки цій системі ви зможете заощадити 30-50% своїх витрат на електроенергію.

SALUS Controls пропонує багатофункціональний кімнатний контролер FC600, який працює в парі з дво- або чотирьохтрубними фанкойлами. Завдяки високій точності керування вентиляторами та клапанами, FC600 — одне з найкращих рішень для такого обладнання. FC600 працює за алгоритмом TPI (ШІМ, широтно-імпульсна модуляція).

Завдяки великій кількості налаштувань контролера, можна налаштувати роботу фанкойла відповідно до розкладу та значень температури. Крім цього, FC600 можна керувати віддалено через Інтернет: це можна робити як через мобільний додаток, так і через браузер на ПК. Для цього знадобиться інтернет-шлюз UGE600 — так ви зможете керувати усіма пристроями у системі.  

SALUS Controls також пропонує додатковий модуль управління FC600-M — це модульне розширення для контролера FC600. Він керує вентиляторами фанкойлів або внутришньопідлогових обігрівачів, яким необхідний сигнал в від 0 до 10 Вт. 

Але як це працює? Все просто: FC600-M плавно регулює швидкість обертання вентилятора, подаючи напругу в діапазоні від 0 до 10 ВТ. Крім цього, модуль управління керує двома електроприводами — клапанами нагріву та охолодження. 

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/06/Cover4.jpg|_|Окей, Гугл! Тепер ряд продуктів SALUS Controls підтримують голосовий помічник Google Home. Спробуйте управляти опаленням за допомогою голосових команд.;;https://salus.ua/2021/05/17/salus-controls-%d1%96-google-home-%d0%ba%d0%b5%d1%80%d1%83%d0%b9%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b2%d0%be%d1%97%d0%bc-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d0%be%d0%bc-%d0%b7%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be/;;SALUS Controls і Google Home – керуйте своїм будинком за допомогою голосу;;

Ми йдемо назустріч новітніми технологіями!

Ми раді повідомити, що деякі продукти нашого бренду відтепер сумісні з популярним голосовим помічником Google Home. Управління своїм будинком за допомогою голосових команд, звичайно, складно переоцінити. Зручність такого рішення говорить сама за себе.

На даний момент за допомогою Google Home ви можете вільно управляти

більшістю з популярних моделей терморегуляторів температури

розумною розеткою SPE600

інтелектуальним реле SR600

Ви створюєте розумний будинок в першу чергу для того, щоб не відволікатися та краще виконувати свої повсякденні обов'язки. Ми розуміємо це, тому сумісність наших пристроїв з голосовим помічником - важлива мета для нашої компанії в майбутньому.

докладніше

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/Cover2-1-1.jpg;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/gh-anim.png;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/GH-tlo.jpg|_|У цій статті ми детально розкажемо про терморегулятори: як вони працюють, які алгоритми використовують та як обрати пристрій, який підійде саме для вашої системи опалення. ;;https://salus.ua/2021/05/13/vse-pro-alhorytmy-upravlinnya-opalennyam/;;Все про алгоритми управління опаленням;;

У цій статті ми детально розкажемо про терморегулятори: як вони працюють, які алгоритми використовують та як обрати пристрій, який підійде саме для вашої системи опалення.

Розпочнімо з основ:

Типи опалення

При радіаторному (конвекційному) опаленні радіатор швидко нагрівається, а отже, і приміщення прогріваються так само швидко —  від декількох до 20 хвилин. Проте й охолодження відбувається так само стрімко, через що цю систему ще називають низькоінерційною. 

При підлоговому опаленні все навпаки: поверхня нагрівається слабо та повільно, але так само повільно й охолоджується. Таке явище ще називають тепловою інерцією, а саму систему — високоінерційною.

Пам’ятайте, що не всі алгоритми підходять для конкретного виду опалення: для кожного виду існує найбільш підходяща система управління.

Як терморегулятор управляє опаленням?

В терморегуляторі керує опаленням алгоритм — це вбудована схема обігріву, яка відповідає за підтримку певної температури у приміщенні. Ефективність і функціональність пристрою залежить саме від цього алгоритму. Їх існує декілька типів:

1. Гістерезис

Гістерезис — це найпростіший двохпозиційний алгоритм (увімкнути/вимкнути). Він працює наступним чином: наприклад, значення гістерезису встановлене на ± 0,5 °C, а бажана температура приміщення — 23 °C. Даний алгоритм надсилає котлу сигнал «увімкнути», коли температура впаде до 22,5 °C, і команду «вимкнути», коли температура сягне 23,5 °C. Цей алгоритм не є високоточним, але й не перенапружує пристрій.

При управлінні опаленням по гістерезису відбуваються постійні коливання температури — нагрівання, охолодження, нагрівання, охолодження і так далі. Тому такий спосіб управління опаленням підходить тільки низькоінерційним системам — наприклад, радіаторним. При цьому гістерезис не рекомендується використовувати в термостатах для теплої підлоги через високу інерційність останньої.

2. Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM)

Широтно-імпульсна модуляція — більш ефективний алгоритм. Він також працює в межах двох позицій (увімкнути/вимкнути), але ще він враховує час нагрівання як додатковий параметр. У ШІМ різниця між заданою і поточною температурою визначає, як довго буде працювати нагрівальний пристрій.

Цей процес відбувається на основі заданої таблиці формул. Для кращого розуміння переведемо цей механізм в правило. Якщо різниця між поточною і бажаною температурою складає X — нагрівальний прилад включиться на Y (заданий час нагрівання). Невелика різниця означає короткий час нагрівання, велика різниця — тривалий (адже різні приміщення нагріваються за різний час). Саме через свою особливість, урахування часу нагріву, алгоритм ШІМ відмінно підходить для управління теплою підлогою.

3. Пропорційно-інтегрально-диференціююче (ПІД, TPI) регулювання

Пропорційно-інтегрально-диференціююче (ПІД) регулювання — це алгоритм, подібний до попереднього ШІМ, але він має абияку перевагу: здатність самостійно навчатися. Алгоритм не працює за формулами, а замість використання шаблонів «вчиться»: так, після «навчання» термостат вже «знає», скільки часу повинен працювати котел, щоб досягти бажаної температури в призначений час.

ПІД-регулювання вважається більш ефективним алгоритмом, ніж його попередники, оскільки він миттєво розраховує час роботи котла. Завдяки цим розрахункам, термостат буквально «передбачає» падіння температури і раніше вмикає нагріваючий пристрій. Швидка реакція та здатність самостійно навчатися дозволяє ще більш точно управляти опаленням.

4. Внутрішня температурна компенсація навантаження (ITLC)

Внутрішня температурна компенсація навантаження — це високотехнологічний алгоритм підтримки температури, просунута версія попереднього ПІД-регулювання. За рахунок регулювання часу відкриття/закриття приводу цей алгоритм ще більш точний. А це означає ще краще управління опаленням.

Управління опаленням за допомогою термостатів SALUS Controls

Компанія SALUS Controls пропонує різні моделі термостатів, які підходять для кожної окремої системи опалення. У порівнянні з терморегуляторами інших марок, у SALUS Controls ви можете обрати пристрій з алгоритмом, який буде найкраще підходити до саме вашого типу опалення.

Ми розробили і впровадили у наші терморегулятори більш точні алгоритми, ніж широтно-імпульсна модуляція, яка використовується у більшій частині термостатів на ринку. Ось декілька прикладів:

Розглянемо декілька конкретних моделей терморегуляторів SALUS Controls:

VS30W

Дротовий програматор температури (модель прихованого монтажу — установка в корпусі діаметром 60 мм) з системою ШІМ і можливістю створення розкладів. Ця модель використовується для управління нагріванням або охолодженням поверхні: наприклад, теплою підлогою. Через центр комутації термостат допомагає заощаджувати на опаленні — він знижує температуру приміщення в нічний час. Термостат VS30W працює з центрами комутації типу KL08NSB або KL06-M (230 В), а також з термоприводами типу NC або NO.

HTRP-RF(50)

Бездротовий програматор температури на батарейках з ПІД-регулятором і входом для додаткового датчика температури підлоги/повітря. Ця модель використовується для бездротового управління пристроями SALUS Smart Home (центр комутації KL08RF, головка TRV, модуль управління RX10RF). Його можна використовувати в автономному режимі — через координатор CO10RF, та онлайн — через інтернет-шлюз UGE600 і мобільний додаток SALUS Smart Home. Користувач може створювати власні розклади, а в режимі онлайн ще й різноманітні сценарії керування своїм будинком.

VS20BRF

Бездротовий програматор температури з живленням від батарейок. Має клеми для підключення додаткового датчика температури підлоги/ повітря або присутності. Цей регулятор використовується для бездротового управління пристроями SALUS Smart Home (центр комутації KL08RF, радіаторна головка TRV, модуль управління котлом RX10RF). Він може працювати як тижневий програматор, добовий регулятор або програматор ГВС в автономному режимі — з координатором CO10RF, або онлайн — через інтернет-шлюз UGE600 і мобільний додаток SALUS Smart Home. Є можливість створення власних розкладів, різноманітних сценаріїв, а також цей термостат працює з голосовим помічником Amazon ALEXA.

Quantum SQ610

Багатофункціональний регулятор з живленням від 230В, який може працювати як автономно, так і через дротове підключення. Він призначений для управління продуктами серії SALUS Smart Home. Може управляти опаленням в автономному режимі (через CO10RF), або онлайн (через UGE600 і мобільний додаток) і в дротовому (з прямим підключенням до пристроїв: наприклад, центр комутації KL08NSB, котел).

Quantum SQ610 має такі переваги:

- вбудований датчик вологи

- можливість вибору алгоритму управління (внутрішня температурна компенсація навантаження, гістерезис: ± 0,5 °C або ± 0,25 °C);

- вхід для додаткового датчика (температура/присутність);

- блокування PIN-кодом і установка меж температури;

- стильний ультратонкий дизайн

Крім цього, інноваційна модель Quantum також оснащена функцією оптимізації на основі алгоритму внутрішньої температурної компенсації навантаження — OPTIMUM START / OPTIMUM STOP:

1. Коли увімкнена функція OPTIMUM START, термостат заздалегідь надсилає джерелу тепла команду нагріву. Так, у встановлений час досягається задана для приміщення температура.

2. При OPTIMUM STOP термостат діятиме протилежним чином: він розрахує час охолодження системи та  заздалегідь відключить джерело тепла, щоб знизити температуру в приміщенні у певний проміжок часу.

3. Обидві функції є опціональними — їх можна вручну вмикати/вимикати. В результаті, ми не жертвуємо комфортом і зменшуємо витрати на опалення — це зручно та заощадливо.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/05/sygnal.jpg;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/GH-tlo.jpg|_|НОВИНКА! Зарядна док станція для SQ610RF та WQ610RF;;https://salus.ua/2021/04/06/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d1%8f%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%ba-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-sq610rf-%d1%82%d0%b0-wq610rf/;;НОВИНКА! Зарядна док станція для SQ610RF та WQ610RF;;

Дізнайтеся, для чого призначений новий продукт! Тепер ви можете заряджати регулятори Quantum SQ610RF та WQ610RF за допомогою док-станції!

Яке призначений новий продукт?
Це дозволяє зручно заряджати акумулятори моделей бездротових регуляторів температури SQ610RF і WQ610RF за допомогою порту USB.

Що ви отримуєте в наборі?
Зарядна станція
Джерело живлення 230 В / 5 В AC
Кабель USB на мікро USB (1,5 м)
Наша зарядна док-станція відрізняється зручним керуванням та сучасним мінімалістичним дизайном.

У повсякденному використанні він може служити гарною підставкою для вашого регулятора.

Більше деталей ви можете знайти тут

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/CDEU.jpg;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/x-1024x642-1.png;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/fffff-1024x277-1.jpg|_|SALUS Smart Home allows you to build links between the work of home equipment (OneTouch rules) and to operate devices, also via the Internet.;;https://salus.ua/2021/03/02/%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d1%8f%d0%ba%d0%b8%d0%bc%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bc%d0%b8-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%b5%d1%80%d1%83%d0%b2%d0%b0/;;Питання: якими приладами можна керувати в системі SALUS Smart Home?;;

Для початку з’ясуємо, що таке система SALUS Smart Home і як вона працює.

SALUS Smart Home — це сучасна система управління “розумним” будинком, в який входять
“розумні” пристрої та опалення.
SALUS Smart Home дозволяє з’єднувати між собою  різні домашні прилади (правилом OneTouch) та віддалено керувати пристроями через Інтернет.

Система розумного будинку SALUS складається з продуктів, які керують температурою у кожній окремій кімнаті. Вони також можуть регулювати роботу котла, теплового насоса, ГВП або іншого прилада для обігріву/охолодження приміщень.

Ми також пропонуємо аксесуари Smart Home, які роблять домашню автоматизацію ще більш зручною та ефективною.

Окрім термостатів, що працюють від напруги або батареї, система SALUS Smart Home включає:

Але чим саме можна керувати в системі SALUS Smart Home?

1. Опаленням

Тут вам доступні 3 опції:

2. Світлом

Світлом у вашому будинку ви можете керувати за допомогою правил OneTouch — це зручно і практично. Тут також є 3 варіанти:

3. Ролетами і воротами

Автоматичне відкриття та закриття ролет через правило OneTouch полегшить вам життя — більше не потрібно про це турбуватися, адже закрити ролети вдома можна буде навіть коли ви на роботі або у відпустці.

Спланувавши час та встановивши графік, ви зекономите купу часу. Так, вранці ролети можуть відкритися спочатку на 50%, а через кілька годин — повністю. Увечері їх можна закрити на заході сонця або в будь-який інший час.

Щодо воріт, то їх відкриття можна поєднати з увімкненням світла на фасаді будинка. Все це можна робити дистанційно.

Окрім цього, система SALUS Smart Home дбає про вашу безпеку, коли вас немає вдома. У додатку ви можете побачити, чи справно працюють прилади. А у випадку небезпеки ви отримаєте про це сповіщення.

До системи входять такі датчики:

Тож які переваги системи SALUS Smart Home для вашого будинку?

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/Cover-1920x7501-1-1.png;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/fffff-1024x277-1.jpg|_|Твоє життя — твої правила: огляд можливостей редактора правил OneTouch.;;https://salus.ua/2021/03/01/one-touch/;;Правило One Touch;;

Твоє життя — твої правила: огляд можливостей редактора правил OneTouch

Кожен господар мріє про комфорт та безпеку у своїй оселі. Функція OneTouch дозволяє навіть більше: встановлюйте сценарії та правила, за якими функціонуватиме ваш будинок, незалежно вдома ви чи ні. 

В цій статті ми детально розберемо що таке редактор правил OneTouch, як він працює та як правильно налаштувати правила для нього.

Що таке OneTouch?

OneTouch — це інструмент, який дозволяє віддалено керувати автоматикою у будинку шляхом встановлення певних сценаріїв та правил. По суті, OneTouch є редактором правил, за допомогою якого ви можете встановлювати певні дії для окремих приладів і отримувати сповіщення про них на смартфон або електронну пошту. Наприклад, увімкнути світло у вітальні після заходу сонця або надіслати SMS-повідомлення, якщо вночі спрацював датчик руху. 

При цьому налаштувати сценарії та правила можна для будь-якого приладу, який під’єднаний до системи SALUS Smart Home. Інтегрувати інші пристрої в систему можна за допомогою інтелектуального входу S1S2 (активатор правил) — він наявний, наприклад, у реле SR600 та контролері Quantum. Так, якщо  через S1S2 підключити газоаналізатор, то реле зможе перекривати газовий клапан при підвищенні концентрації СО у повітрі.

Правила та сценарії OneTouch

Запрограмувати сценарії роботи приладів можна через веб-додаток SALUS Smart Home — кількість встановлених правил необмежена, а їх виконання не залежить від підключення до Інтернету. 

Ось 5 прикладів таких сценаріїв: 

  1. Якщо у ванній кімнаті спрацював датчик протікання — перекрити кран. 
  2. Якщо у ванній кімнаті спрацював датчик протікання — перекрити кран і вимкнути опалення. 
  3. Якщо у ванній вмикається світло — увімкнути вентилятор і циркуляційний насос. 
  4. Якщо спрацьовує датчик відкриття дверей — увімкнути сирену, надіслати  SMS-повідомлення користувачу, увімкнути світло. 
  5. Якщо опалення у спальні або у вітальні або на кухні увімкнено — запустити котел на нагрів теплоносія.

Види правил OneTouch. Який обрати?

Існує 2 види правил: “І” та “АБО”. 

Наприклад: якщо вночі спрацював датчик — надіслати сповіщення І ввімкнути світло.

Наприклад: якщо відчинено вікно у вітальні АБО у спальні — перевести термостат у режим незамерзання.

Статуси OneTouch

Крім цього, у веб-додатку є можливість встановити статус: наприклад, “Вдома”, “Не вдома”, “Відпустка”, “Вечірка”. До кожного окремого статусу можна прив’язати конкретний сценарій — так, при статусі  “Вечірка” всі термостати  підтримуватимуть температуру 20°С.

Розумна кнопка-активатор правил OneTouch

Запустити певний сценарій роботи приладів можна через розумну кнопку SALUS SB600 — для активації достатньо просто натиснути на неї. 

Бездротова розумна кнопка системи SALUS Smart Home може використовуватися в таких сценаріях:

Для роботи SALUS SB600 потрібні лише універсальний шлюз UGE600 та додаток SALUS Smart Home. Перевага розумної кнопки — простота у використанні та функціональність.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/05/covezzr-5.png;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2021/04/fffff-1024x277-1.jpg|_|Ми раді повідомити, що запустили веб-сайт SALUS Smart Home, який наблизить вас до рішень SALUS Controls для інтелектуального управління будинком.;;https://salus.ua/2020/08/28/odwiedz-strone-internetowa-salus-smart-home/;;Відвідайте веб-сайт SALUS Smart Home;;

Ми раді повідомити, що запустили веб-сайт SALUS Smart Home, який наблизить вас до рішень SALUS Controls для інтелектуального управління будинком.

Система розумного будинку SALUS пристосовує функції будинку до потреб мешканців.

Як?

Продукти, що входять до системи, забезпечують індивідуальний контроль та регулювання температури в кожному приміщенні, дозволяють контролювати освітлення, рулонні штори та інші процеси. За допомогою системи ви зможете налагодити зв’язок між роботою побутової техніки (правила OneTouch) та дистанційно керувати роботою пристроїв - також через  інтернет.

Що таке "серце" системи SALUS Smart Home?  Де можна завантажити мобільний додаток, необхідний для його роботи?  Як поліпшити функціональність та безпеку свого будинку?

Після того, як отримаєте відповіді на ці питання, будь ласка, відвідайте наш новий веб-сайт: http://salus-smarthome.lv/
;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/wejdz-na-sh_v1-scaled.jpg;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/kwadrat-komp.png;;|_|«Quantum» - унікальний терморегулятор. Індустрія "Розумного будинку" стає дедалі більше. В його основі - безпека, комфорт та екологія.;;https://salus.ua/2020/08/28/quantum-czy-znasz-juz-nasz-flagowy-regulator-temperatury-2/;;Зустрічайте Quantum – флагманську модель терморегуляторів SALUS;;

В цій статті ми розповімо про новий флагманський терморегулятор Quantum від SALUS — його можливості, переваги та для яких потреб він підійде. 

Все більше людей дбають про безпеку, комфорт свого будинку, а також про навколишнє середовище. Окрім функціональності, для наших користувачів також важливий зовнішний вигляд — автоматика повинна ідеально вписуватися в сучасний інтер’єр. Саме тому ми в SALUS Controls розробили Quantum — унікальний терморегулятор, який є гордістю всієї компанії.

Переваги

Quantum — це інноваційний продукт SALUS Controls з вбудованим датчиком вологості, який відрізняється простотою у використанні та під час монтажу. Його можна встановити на будь-якому етапі експлуатації будівлі. Окрім цього, меню Quantum інтуїтивно зрозуміле, а сам терморегулятор адаптується до всіх типів опалення.

Quantum існує в 2 варіантах:

1. Модель SQ610 – прихований монтаж, живлення 230 В
2. Модель SQ610RF – накладний, на Li-ion акумуляторі

Також Quantum відрізняється елегантним дизайном: його товщина не перевищує 10 мм в дротовому варіанті та 11 мм в бездротовому. А екран з підсвіткою спрощує програмування та зчитування даних з терморегулятора.

Ви можете створювати власні графіки роботи — так пристрій буде налаштований відповідно до ваших потреб.  Функція “Тепла підлога”(WARM FLOOR) підтримує комфортну температуру підлоги, незалежно від активності програми опалення. Наприклад, в разі якщо вам не потрібно опалювати всю кімнату, а ви хочете, щоб підлога залишалася теплою.

В основі роботи Quantum — технологія ZigBee. Це домашня мережа з радіусом дії до 100 метрів на відкритому повітрі, через яку ваші пристрої з’єднуються один з одним. Наприклад, датчик відкриття інформує систему про відкриття вікна — опалення вимикається. А якщо спрацьовує кнопка OneTouch, то “розумні” розетки вмикають світло в обраних кімнатах.

На відміну від своїх попередників, Quantum здатен контролювати всі зони будинку —  він може обігрівати великі відкриті простори, наприклад вітальню, поєднану з кухнею та їдальнею.

Функція інтелектуальної оптимізації контролера відкриває нові можливості для керування опаленням у вашому будинку. Але як це працює?

Алгоритми, розроблені інженерами SALUS Controls, розраховують момент увімкнення та вимкнення джерела тепла, аби в зазначений час в кімнатах зберігалася встановлена температура. Імпульсне повторне нагрівання протягом декількох хвилин допомагає підтримувати в приміщенні ідеальну температуру.

Проте якщо ваші потреби тимчасово змінилися — скористайтеся режимом корекції температури. Налаштуйте вручну параметри системи під свій графік та зберігайте їх до наступної зміни графіка опалення.

Для кожної окремої кімнати ви можете створити розклад, згідно з яким працюватиме ваша система опалення. Так, вам більше не потрібно запам’ятовувати коли та де треба увімкнути опалення. Також ви завжди можете змінити параметри роботи терморегулятора — для цього необхідно лише трохи відкоригувати попередньо встановлений розклад.

В мережі? Не в мережі? Ваш вибір.

У поєднанні зі шлюзом та веб-додатком, Quantum є частиною системи SALUS Smart Home. Модель SQ610 обмінюється даними по бездротовій мережі з іншими “розумними” елементами системи (розетками, реле, центрами комутації, бездротовими головками). А в автономному режимі (тобто без додатків і без доступу до Інтернету) бездротовий контролер може працювати під іншим «управлінням» – доступним за допомогою координатора локального режиму (CO10RF).

Проте ви можете відчути переваги Quantum і без взаємодії з перерахованими вище пристроями. SQ610 відмінно працює як незалежний регулятор, підключений до приймача (наприклад, до дротового центра комутації або безпосередньо до нагрівального пристрою, наприклад, бойлеру). Таким чином контролер також можна додати в додаток SALUS Smart Home, аби він мав бездротовий зв’язок з іншими елементами системи.

Кому підійде Quantum?

Окрім людей, які цінують ідеальне управління опаленням у своєму будинку, Quantum – також справжнє задоволення для власників готелів.  У цьому терморегуляторі ви можете встановити PIN-код та обмеження —  так гості готелю можуть регулювати температуру в номерах лише в межах, встановлених власником. Тож якщо ви здаєте в оренду кімнати в курортних місцях, не бійтеся, що ваші гості змерзнуть або ж збільшать рахунки за електроенергію. Quantum вирішить ваші питання і як власника готелю, і як туриста.

;;https://salus.ua/wp-content/uploads/2020/08/babka-z-quantum-gotowe2.jpg;;